Registrace/Přihlášení | Fórum | Ke stažení

Mapa stránek

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Kvalita lektorů > Fórum | diskuze

Fórum

 

Add Napsat příspěvek

Jméno:   Titulek:

16.03.2017 (11:02)Ladislav Polata | Tak poslední ...

Chtěl bych tímto pozdravit všechny účastníky a kolegy s posledním příspěvkem. Na konci dubna odcházím (po 10-ti letech) z dosavadního působiště. Nicméně, přecházím na podobné místo do jiné firmy, kde se ubezpečovali, že mám praxi v proškolování lidí smiley, protože práce by měla být velice podobná ... . Takže mi účast na tomto kurzu jistě pomůže i v další práci, kde využiji nejen poznatků z kurzu, ale i z praxe.

Přeji Vám všem mnoho štěstí a zdraví, mnoho osobníc i pracovních úspěchů a snad někdy ... někde ... n viděnou. Ladislav Polata

Reagovat

02.03.2017 (10:45)Jarmila Horová | 2017

To to letí, už je to 5 let. No čas nezastavíme. Loni jsem dělala opět přednášky na internetu, naživo byla jen jedna. Ale ono je to stejné. U obrazovek svých počítačů jsou živí lidé a tak platí stejná pravidla, stejné postupy, jako u živých přednášek. A tak děkuji lektorům a organizátorům kurzu Kvalita lektorů že tento kurz pro nás připravili a že jsem se ho mohla zúčastnit. Stále využívám to, co jsem se tu naučila. 

Reagovat

01.03.2017 (15:36)Zdeňka Janoščíková | Kvalita lektorů - uplatnění v praxi

V roce 2016 jsem využila lektorské dovednosti, které jsem v rámci projektu „Kvalita lektorů“ získala především ve svém profesním školení zaměřeném na bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP) a požární ochranu (PO). Troufla jsem si i na náročnější témata jako například „školení řidičů referentů“, „bezpečná práce s křovinořezem“ či „bezpečnost prací ve výškách při práci na lešení“. Věřím, že lektorské  zkušenosti a možnost praktických cvičení v rámci projektu „Kvalita lektorů“ byly pro mě odrazovým můstkem a pomohly mi zvýšit sebevědomí při lektorské činnosti.   Za to děkuji lektorskému týmu  projektu a také svým kolegům z tohoto projektu.

Reagovat

10.06.2016 (08:15)Pavel Škorpil | 2016

V letošním roce jsem zatím měl přednášku k problematice řízení firmy a s tím spojených procesů, zvláště personálních, pro posluchače ČVUT. Nevím, zda se to nevymyká z rámce, ale každopádně určité poznatky získané v kurzu jsou  užitečné i takto.

Reagovat

19.04.2016 (16:33)Jarmila Hokrová | Tentokrát hlavně na internetu.

Dobrý den.

Tento rok jsem pořádala pouze online webináře a koučování v malých skupinách pře Hangouts. Nové technologie mi pomáhají pracovat, i když jsem nemocná. Několik webinářů a koučování jsem loni skutečně pořádala z nemocnice. Dokonce i v nemocnicích už mají wifi připojení a tak to jde. Takže díky projektu Kvalita lektorů a moderním technologiím mohu pracovat i z "nemocniční postele" wink

Reagovat

02.03.2016 (08:34)Bohumil Šádek | Kvalita lektorů po dalším roce

Poznatky a zkušenosti ze školení využívám průběžně. Velký důraz kladu na přípravu, neobávám se diskusí k tématu s účastníky školení. Kurs hodnotím jako zajímavý a hlavně přínosný.

Reagovat

01.03.2016 (14:03)Mgr. Diana Cepníková | Využili jsme nové znalosti

Chtěla bych tímto poděkovat Hospodářské komoře v Chomutově za skvělý seminář. Díky němu pravidelně školím a doškoluji lektory naší jazykové školy a tak dosahujeme stále vyšších cílů v podnikání i ve vzdělávání. Naše interní lektorská školení probíhají pravidelně, školíme, a sdílíme výsledky.

Reagovat

09.03.2015 (14:45)OHK CV | Poděkování za zaslané příspěvky a výzva k zasílání dalších příspěvků

Vážení lektoři, děkujeme Vám za dosud zaslané příspěvky. Moc rádi slyšíme, že jste si z kurzu odnesli poznatky a zkušenosti, které uplatňujete v osobním i pracovním životě. Neváhejte proto i nadále zasílat příspěvky, jak se Vám (nejen) v lektorské praxi daří! Tým OHK CV

Reagovat

20.02.2015 (16:12)Ladislav Polata | A další rok je pryč ... .

Zdravím všechny kolegy a kolegyně. Když si přečtu jednotlivé příspěvky, tak je zajímavé sledovat, kam některé z vás "vývoj" zavedl. U mě je to stále stejné, jen se mi zdá, že práce je stále nějak více ... (a nebo stárnu?). Jsem rád, že se Vám práce daří a i já si stále myslím, že jedním ze zajímavý přínosů do pracovního života byl uvedený kurz. Mějte se a zase někdy příště ... .

Reagovat

31.01.2015 (18:12)Zdeňka Janoščíková | lektor jako OSVČ vedleší činnost

Vážení a milí kolegové, od realizace našeho prvního vzdělávání v oblasti lektorování uběhla dlouhá doba. Rýda bych Vás povzbudila v dalším pokračování v lektorování a proto se chi s Vámi podělit o svou novou zkušenost. V loňském roce jsem našla odvahu a začala jsem přednášet oblast "finanční gramotnost pro uchazeče o zaměstnání" v dlouhodobém, téměř ročním projektu zvaném "SEKO", a to jako OSVČ ve vedlejší činnosti. Seznámila jsem se s dalšími lektory v oblasti vzdělávání dospělých. Je to pro mě změna běžné kancelářské práce a profesně mě obohacuje. Doporučuji všem věnovat se práci lektora jako OSVČ.

Reagovat

23.07.2014 (12:04)Bohumil Šádek | Kvalita lektorů po dvou letech


Praktické poznatky z kurzu využívám v běžné praxi, v mém případě nejen při školení PO a BOZP, ale také při jednání s klienty a dodavateli. Kurs mi dodal sebejistoty.

Reagovat

18.06.2014 (23:58)Jarmila Hokrová | Přednášky naživo i on-line

Zdravím vás milí kolegové. V současné době přednáším klasicky, naživo. Ale skoro polovina mých přednášek se přesunula na internet do podoby webinářů. Je to zajímavé a efektivní. Vše se vyvíjí, i způsob přednášek. Pro webináře je důležité mít perfektně připravené prezentace. Využívám k tomu znalosti z projektu Kvalita lektorů.  

Reagovat

18.06.2014 (21:31)Zdeněk Dopita | Další rok lektorské činnosti

Zdravím ostatní účastníky našeho kurzu. Ani se mi nechce věřit, že je to již dva roky. I nadále se v rámci svého podnikání i zájmové činnosti věnuji lektorské činnosti a využívám získané teoretické poznatky v praxi. Nastávající "okurková  sezóna" mi v době dovolených dává i více času vrátit se k materiálům z kurzu. V poslední době jsem dostal několik podnětů a chtěl bych poznatků z kurzu využít ke zpracování jedné nebo dvou případových studií pro galší rozvoj mého podnikání i podporu mých partnerů. Docela rád bych se setkal s účastníky kurzu, kteří mají stejnou potřebu a vyměnil si případně zkušenosti. Prostory v Žatci dám k dispozici, v případě zájmu mě můžete kontaktovat prostřednictvím mých stránek www.dopitovo.cz

 

Reagovat

18.06.2014 (15:32)Ladislav Polata | Tak tedy po dvou letech ...

Zdravím všechny kolegyně a kolegy, kteří se projektu zúčastnili. Stále se věnuji různým školením ve firmě a je toho poslední dobou tolik, že lidi už ani nepočítám. Myslím si, že projekt mi pomohl k rychlejšímu a srozumitelnějšímu výkladu a hodlám i nadále stavět na základech kurzu - projektu.

Reagovat

17.06.2014 (20:16)Lucie Šuláková | Kvalita lektorů po dvou letech

Věnuji se nadále profesnímu vzdělávání a to zejména metodické činnosti. Dokážu vytvářet školící materiály a právě v tom spatřuji přínos své účasti na kurzu - projektu "Kvalita lektorů".

Reagovat

13.06.2014 (12:11)Zdeňka Janoščíková | Kvalita lektorů po dvou letech

Lektorování se dále věnuji zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), školím v akreditovaných kurzech. Kurz byl pro mě přínosný zejména proto, že jsem našla "odvahu" a stala jsem se školitelkou, lektorkou.

Reagovat

26.06.2013 (10:31)Václav Betka | Kvalita lektorů po roce

Řadu poznatků z kurzu jsem využil ve svých školicích materiálech, kurz byl přínosem pro každého účastníka, děkuji.

Reagovat

06.06.2013 (21:50)Ivana Míchalová | Jak je to po roce

Musím se připojit k ostatním, také se velmi cením toho, co jsem se v kurzu naučila.

Nejzajímavější pro mě byl koučink s paní Malinovou, hlavně proto, že byl velmi individuální a zaměřený na toho konkrétního koučovaného člověka. Přínos koučinku vidím i v tom, že se nebabrá v minulosti, ale hledá cesty a možnosti do budoucna.

Koučink mě mimo jiné naučil častěji se radit s ostatními lidmi, protože mi poskytují cennou zpětnou vazbu, dřív jsem se spíš snažila věci zvládat sama.

Reagovat

06.06.2013 (14:32)Jarmila Hokrová | Kvalita lektorů, rok po té

Je to již rok od mého posledního příspěvku v tomto fóru. Je to také rok zkušeností. Dnes se má lektorská činnost stále více posouvá na internet. Prostě je takový vývoj. Díky dalším projektům, do kterých jsem se zapojila, ať už to je Email Academi nebo současný NeuroRestart (info na http://neurorestart.cz/online/?a_box=g4uzrgsa) se posouvám stále dál. Projekt Kvalita lektorů je dobrý základ!

Máte-li někdo z vás zájem o spolupráci při vytváření vlastních InfoProduktů a podporu při osobním rozvoji, napište mi na jarmila.hokrova@seznam.cz. Přeji všem úspěšné dny.

Reagovat

05.06.2012 (18:45)Lucie Šuláková | Kvalita lektorů

Také bych chtěla poděkovat za tento skvělý projekt, který nás - věřím že nás všechny - posunul dál a materiály, které jsou zde k dispozici. Poznatky z kurzu aktivně využívám. 

Chtěla bych se zeptat kolegů, zda-li využíváte v praxi případové studie? Máte s nimi zkušenosti? Dají se efektivně využít pro zaměstnance, v určitém kolektivu? Kdy se osvědčily?

Reagovat

13.05.2012 (15:06)Hokorvá | Kvalita lektorů, využití v praxi

Do přednášek jsem zařadila některé poznatky z kurzu. Je to skvělé, cítím se sebejistější. Celý kurz byl skvělý, půl roku práce na osobním rozvoji. Bude-li možnost, určitě se ráda podobného projektu opět zúčastním.

Také chci poděkovat paní Malinové za koučink.

Reagovat

 

12.05.2012 (18:29)Zdeněk Dopita | Kurz Kvalita lektorů

Dobrý den,

tak se mi dnes podařilo oproti předchozím pokusům přihlásit :-) Vrátil jsem se ze Slovenska a ejhle, už to jde. V první řadě bych chtěl poděkovat organizátorům kurzu za umožnění mé účasti i celkovou organizaci. Po delší době od studií jsem se mohl systémově zaměřit na na můj osobnostní rozvoj v této oblasti i zkvalitnění své činnosti na podporu mých obchodních partnerů a klientů. Některá témata mi byla bližší, jiná mě zaujala jako nové informace či přístupy a hodlám se k nim i příštích letech vracet. Některé poznatky jsem zapracoval do svých příprav a využil s úspěchem v přednáškové činnosti. Také oceňuji vyvážené složení naší skupiny, které přispělo ke kvalitě vzájemné diskuze a výměny zkušeností. Rád si v budoucnu vyměním s kolegy teoretické i praktické zkušenosti, v případě zájmu se můžeme setkat třeba v Žatci. Člověk by se měl neustále rozvíjet... :-) 

Reagovat

 

07.05.2012 (13:48)Zdeňka Janoščíková | Praktické využití

Dobrý den,

teoretické i praktické poznatky, které jsem získala na  kurzu "Kvalita lektorů" jsem využila ve své práci tím, že jsem proškolila posluchače v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Školila jsem nové téma, které jsem znala jen teoreticky. Pro mě a mého zaměstnavatele měla a bude mít účast v projektu konkrétní přínos.  Lektorskému týmu a organizátorům kurzu z OHK v Chomutově za to velmi děkuji.

10.05.2012 (09:56)OHK

To nás těší. Děkujeme!

Reagovat

 

07.05.2012 (09:25)Roman Dušek | kvalita lektoru

Dobrý den,chtěl bych poděkovat za materiály. Poznatky jsem již využil a musím říct,že se v praxi osvědčily

Reagovat

 

24.04.2012 (12:20)Ladislav Polata | Pokračování ...

Přivítal bych, pokud by byla možnost i nadále pokračovat v tomto kurzu a dále rozvíjet dovednosti z této oblasti. 

Jsou plánovány nějaké další aktivity v tomto směru?

Reagovat

 

24.04.2012 (12:15)Ladislav Polata | Koučing

Všechny informace byly velice zajímavé, velkým přínosem pro mne byly hodiny koučingu s Mgr. Malinovou.

Reagovat

 

20.04.2012 (16:59)Jarmila Hokrová | Materiály ke stažení

Děkuji za možnost zapojit se do fóra. Chci poděkovat za materiály k případovým studií a mentorinku. Je to skvělé.

Reagovat

 

08.03.2012 (09:13)Martina Francírková | Informace

Vážení členové realizačního týmu, vážení firemní lektoři. Dovoluji si Vás vyzvat k veřejné diskuzi, týkající se realizovaného projektu "Kvalita lektorů". Tento komunikační kanál využijte k dotazům a příspěvkům.

 

26.04.2012 (12:40)Pavel Škorpil

Dobrý den, i když jsem původně váhal, zda se zapojím, nelituji. Oceňoval jsem hlavně vysoce profesionální přístup školitelů, zejména pak v části týkající se koučinku. Pokud bude realizován podobný projekt, rád bych zapojil někoho z kolegů.

Reagovat

 

 

Poslouží e-learning k prohloubení znalostí?

ANO
30%
NE
42%
Možná
27%

hlasovalo: 109


© BrusTech technologies 2017